1. Üldsätted
1.1. Mittetulundusühing Koolituskeskus Sky Laser täienduskoolituse kvaliteeditagamise aluseks on Täiskasvanute koolituse seadus, Täienduskoolituse standard ja teised seonduvad õigusaktid.
2. Õppekavade kvaliteedi tagamise kord
2.1. Õppekava koostamisel lähtutakse konkreetse sihtgrupi vajadustest ning iga koolitus on oma olemuselt praktilise suunitlusega, eesmärgiks aidata sihtgrupil saavutada püstitatud õppeeesmärgid ning seatud õpiväljundid.
2.2. Õppekavade koostamisel lähtutakse võimalusel Eesti Vabariigi kutsestandarditest või rahvusvahelistest standarditest.
2.3. Õppekavad koostatakse põhinedes õpiväljunditele ja õppekavas sätestatakse vähemalt järgmised andmed: õppekava nimetus, õppekavarühm, õppe eesmärk, õpiväljundid, õppekava koostamise alus, sihtgrupp, õpingute alustamise tingimused, juhul kui need on eeltingimuseks õpiväljundite saavutamisel, õppe kogumaht, õppe sisu, õppekeskkonna kirjeldus, õppemeetodid, õppematerjalide loend, juhul kui õppekava läbimiseks on ette nähtud õppematerjalid, nõuded õpingute lõpetamiseks ja väljastatavad dokumendid, koolituse läbiviimiseks koolitaja vajaliku kvalifikatsiooni, õpi- või töökogemuse kirjeldus.
2.4. Õppekavad avalikustatakse veebilehel.
3.Õppekeskkonna kirjeldus
3.1. Kõik koolitused toimuvad koolitusklassis aadressil Toompuiestee 17A, mis vastab tervisekaitse- ja ohutusnõuetele. Koolitusruum on hästi valgustatud, ventileeritud ning varustatud tänapäevaste tehniliste vahenditega – dataprojektor, pabertahvel, arvuti, interneti kasutamise võimalus.
3.2. Igaks koolituseks on osalejatele ette valmistatud koolitusmaterjal paberkandjal ja/või elektroonselt.
4. Koolitaja kompetentsust tagava kvalifikatsiooni või õpi- ja töökogemuse kirjeldus
4.1. Koolitusi läbi viivad koolitajad on oma ala head asjatundjad, koolituskogemuse ning suurte erialaste kogemustega. Koolitajate kvalifikatsiooni, õpi- või töökogemuse lühikirjeldus on märgitud vastava õppekava juurde.
5. Täienduskoolituse kohta tagasiside kogumise kord
5.1. Koolituse lõpus täidavad osalejad küsitluslehe, kus annavad hinnangu koolituse sisule, koolitajale ja koolituse korraldusele ning teevad ettepanekuid koolituse paremaks muutmiseks ning neid huvitavate koolitusteemade osas. Koolituse korraldaja ning koolitaja analüüsivad saadud tagasisidet ning teevad vajadusel muudatusi koolituse sisus ning korralduses.
6. Koolituse läbimisel väljastatavad dokumendid
6.1. Koolituse lõppedes väljastatakse tunnistus või tõend, mis vormistatakse asutuse blanketil ning on allkirjastatud juhatuse liikme poolt.
6.2. Tunnistus ja tõend registreeritakse vastavas registris ja säilitatakse dokumendihalduprogrammis. Registri säilitamise aeg on alatine.
6.3. Kõik tunnistused või tõendid sisaldavad järgmist: täienduskoolituses osalenud või selle läbinud isiku nimi ja isikukood, täienduskoolitusasutuse nimi ja täienduskoolitusasutuse pidaja registrikood, majandustegevusteate või tegevusloa registreerimisnumber Eesti Hariduse Infosüsteemis, õppekava nimetus, täienduskoolituse toimumise aeg ja täienduskoolituse maht, tõendi või tunnistuse väljaandmise koht ja kuupäev, tõendi või tunnistuse number, koolitajate nimed.